ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ 28/11/2018-ΔΡΑΣΕΙΣ ΕΝΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗΣ

Σήμερα Τετάρτη 28/11/2018 η Δ/ντρια του Σχολείου, η εκπ/κός του Τμήματος Ένταξης και η εκπ/κός της Παράλληλης Στήριξης συμμετείχαμε σε ζωντανή Τηλεδιάσκεψη στις 11:00-12:00π.μ., μετά από εκδήλωση ενδιαφέροντος της σχολικής μας μονάδας.

Η Τηλεδιάσκεψη είχε οργανωθεί από τον Υπ. Συντονιστή Εκπ/κου Έργου που ανήκει και υπάγεται η σχολική μας μονάδα και συμμετείχαμε σε αυτή μαζί με άλλα Δημ. Σχολεία. Στόχος της προγραμματισμένης Τηλεδιάσκεψης να συζητήσουμε και να συνεργαστούμε, μέσα από ανταλλαγή απόψεων, για την οργάνωση και προγραμματισμό “Δράσεων Ενσυναίσθησης”, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Ειδικές Ανάγκες” Συνεχίστε την ανάγνωση του “ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ 28/11/2018-ΔΡΑΣΕΙΣ ΕΝΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗΣ”